Batoh HP 39,62 cm (15,6“) Classic
Když jste neustále na cestách, váš přenosný počítač a cenné předměty mohou být vystaveny častým nárazům a otřesům. Pohodlný batoh navržený pro vysokou, celodenní ochranu uchová vaše věci v bezpečí od startu až do cíle. Do prostorné, voděodolné tašky s praktickými přihrádkami snadno vložíte a uspořádáte nejen notebook, ale i každodenní příslušenství.

Odolnost vůči vodě
Voděodolné materiály pomáhající uchovat vnitřek v suchu.
Dostatek místa pro všechny nezbytné potřeby
Prostorná vnitřní přihrádka s praktickou kapsou na notebook a příslušenství umožňující přehledné uspořádání a vnější kapsa na lahev s vodou.
Odolný vnější povrch
Vyztužený zip a odolná konstrukce ochrání váš přenosný počítač a potřebné příslušenství.
Vyrobeno pro odolnost
Přední kapsa na zip pro bezpečné přenášení cenností.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Materiál | 600D Polyester |
| Obsah balení | Batoh |
| Značka | HP |
| Typ produktu | Backpacks |
| Hardwarová kompatibilita | Vhodný pro přenosné počítače s úhlopříčkou až 39,62 cm (15,6“) |
| Typ produktu | Backpacks |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 39,62 cm (15,6“) |
| Velikost notebooku (?) | 17,3“ |
| Velikost notebooku (cm) | 43,9 cm |
| Segment | Home |
| Využití | Home |
| Typ uživatele | Work From Home; Learn from Home; Everyday |
| Segment | Domů |
| Číslo UPC | 190781262923 |
| Obsah balení | Batoh |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 450 x 300 x 180 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 450 x 300 x 180 mm |
| Země původu | Čína |
| Počet kartonů na vrstvu | 3 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 5 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Množství na paletě | 60 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 1FK05AA |
| Kód UNSPSC | 53121706 |
| Hmotnost balení | 0,52 kg |
| Hmotnost | 0,43 kg |