Sada černých/tříbarevných tiskových hlav HP 3YP61AE GT
Tiskové hlavy HP jsou kompatibilní s tiskárnami HP Ink Tank i originálními inkousty HP [1]. Užívejte si špičkovou kvalitu a spolehlivost HP s tiskovými hlavami, které stačí zacvaknout.

Spolehlivost, které můžete věřit
S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Vydejte ze sebe to nejlepší. Stejně jako my.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Důležité dokumenty a vzpomínky vám zůstanou navěky
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 2 tiskové hlavy: černá, tříbarevná; Příloha s pokyny pro výměnu tiskových hlav |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Typy inkoustu | Pigmentový (černá), na bázi barviva (tříbarevná) |
| Počet v balení | 2 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, tříbarevná |
| Segment (filtr) | GT / Smart Tank |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP GT52 / M0H50A, M0H51A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT52 / M0H50A, M0H51A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT52 / M0H50A, M0H51A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP DeskJet GT 5800 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10193424555113 |
| Čárový kód palety | 20193424555110 |
| Číslo UPC | 193424555116 |
| Obsah balení | 2 tiskové hlavy: černá, tříbarevná; Příloha s pokyny pro výměnu tiskových hlav |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 361 x 251 x 184 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 064 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 9 |
| Počet kartonů na paletu | 45 |