HP 744 Magenta/Yellow DesignJet Printhead
Ideal for both graphics and technical applications.

Create vivid, eye-catching images
Produce impressive, high-impact graphics for eye-catching POP signs and posters.
Produce eye-catching graphics and technical applications.
Fast and easy for versatile range of applications
Quickly and easily produce a wide range of graphics and technical applications from photos, canvas, and backlits to GIS, maps, and technical drawings.
Spolehlivý, bezproblémový výkon pro rychlý tisk široké škály grafických a technických aplikací.
Snadný a pohodlný tisk
Get alerts when printheads need to be replaced. Servicing only as needed helps reduce ink consumption. Recycle printheads through the free, convenient HP Planet Partners program.[1]
Při nutnosti provést výměnu tiskových hlav obdržíte upozornění.
[1] Visit http://www.hp.com/recycle to see how to participate and for HP Planet Partners program features and availability; program may not be available in your area. Where this program is not available, and for other consumables not included in the program, consult the Material Safety Data Sheet (MSDS) available at http://www.hp.com/go/ecodata to determine appropriate disposal.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Barvy kazet | Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 744 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová, žlutá |
| Trysky tiskové hlavy | 2112 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 22,23 mm |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | HP DesignJet Z2600 PostScript Printer, HP DesignJet Z5600 PostScript Printer |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah provozních teplot | 59 to 95°F |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 59 to 95°F |
| Celkem CO2e (kg) | 3.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10725184104500 |
| Čárový kód palety |