Originální lahvička se žlutým inkoustem HP GT52
Ideální pro zaneprázdněné domácnosti a malé firmy, které vyžadují tisk a občasný nákup i doplnění inkoustu, když se jim to zrovna hodí.

Spolehlivost, které můžete věřit
S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Vydejte ze sebe to nejlepší. Stejně jako my.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Důležité dokumenty a vzpomínky vám zůstanou navěky
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 lahvička s inkoustem |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 8 000 stran |
| Obchodní segment | GT/Smart Tank |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | GT52 |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 8000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Průměrné množství černé a kombinované barvy v lahvičce (azurová, purpurová, žlutá) vychází z metodiky společnosti HP, při které se simuluje nepřetržitý tisk zkušebních stránek podle normy ISO/IEC 24712. Nejedná se o testování podle normy ISO/IEC 24711. Pokud chcete tisknout 8 000 barevných testovacích stran, potřebujete další lahvičku s černým inkoustem. Skutečná kapacita se liší podle obsahu tištěných stránek a dalších faktorů. Další informace o plnění a výtěžnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 8 000 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 70 ml |
| Segment (filtr) | GT / Smart Tank |
| Podskupina | Ink Bottles |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP GT52 / M0H56A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT52 / M0H56A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT52 / M0H56A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP DeskJet GT 5800, řada HP Ink Tank 100, 300, 400, řada HP Smart Tank 200, 300, 400, 500, 600, 700 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 8000 |
| Barevná výtěžnost | 8000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Základní černobílá výtěžnost | 18 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkos
|
Viděli jste |