Ideal for producing the sharp black text and professional-quality graphics you need—page after page—at the speeds your Samsung printer was built for.
Originální toner Samsung tiskne výtisky s ostrými detaily a živými barvami. Dokonce i drobný vytištěný text je ostrý a dobře čitelný.
Increase the impact of the documents that represent your business with vivid colors from Original HP Toner.
Vždy používejte originální tonery Samsung, abyste se vyvarovali poškození tiskárny a jiných problémů.
Achieve HP high-quality prints and consistent results—from page to page and cartridge to cartridge.
At every step of the design, supply chain, and production process for Original HP office cartridges, security is built-in with tamper-resistant chips, firmware and packaging.[3]
Get crisp, legible quality for all your daily printing needs with HP Cartridges designed for your printer.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 4 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | D5530A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 4000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uvedená hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečný počet stran může ovlivnit provozní prostředí, interval tisku, grafika, typ médií a formát médií. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Název řady | SCX |
| Hardwarová kompatibilita | SCX-5635FN/5835FN |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
| Rozsah provozních teplot | 50 až 86 °F |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -4 až 104 °F |
| Celkem CO2e (kg) | 7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Barevný nebo černobílý | Black and white |
| Technologie tisku | Laser |
| Obsah balení | Tonerová kazeta |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 346 x 239 x 138 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Typ m
|
|