Sady pro údržbu tiskáren HP zajistí, že tiskárna HP bude vždy provozuschopná a nabízet tisk v nejvyšší možné kvalitě.
Zajistěte nepřerušenou funkci tiskárny HP s optimální kvalitou pravidelným doplňováním spotřebních materiálů.
Sady pro údržbu HP zajistí, že tiskárna HP bude stále k dispozici, což umožní dosáhnout mnohem vyšší efektivity práce. Sady pro údržbu tiskáren HP obsahují uživatelem vyměnitelné díly, které umožňují aktivovat upozornění tiskárny HP na to, že díl vyžaduje údržbu.
Udržujte vaši kancelář v hladkém běhu s pomocí funkcí pro správu, které umožňují originální tonerové kazety HP. Inteligentní rozhraní tiskové kazety komunikuje s tiskárnou, což umožňuje mapování využití a upozorňování, takže budete vždy vědět, kdy je třeba zakoupit náhradní spotřební materiál.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Fixační sada, 110 V |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 100 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Další informace naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Color LaserJet CP6015 a multifunkční tiskárny CM6030/CM6040 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 100000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 100000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 17 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 882780488779 |
| Obsah balení | Fixační sada, 110 V |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 597,92 x 248,92 x 283,97 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 597,92 x 248,92 x 283,97 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 32 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CB457A |
| Kód UNSPSC | 44103004 |
| Hmotnost balení | 6,2 kg |
| Hmotnost | 4,6 kg |