HP 650 Tříbarevná originální inkoustová kazeta Advantage
Ideální pro tisk kvalitních každodenních černobílých a barevných dokumentů, letáků, obrázků, zpráv, webových výtisků a fotografií za nižší cenu.
Vyberte si z legendární tiskové značky
Spolehlivost, které můžete věřit
S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Vydejte ze sebe to nejlepší. Stejně jako my.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Důležité dokumenty a vzpomínky vám zůstanou navěky
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 200 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Tri-color |
| Výběrovost | 650 |
| Prázdná hmotnost | 29,7 g |
| Inkoustová kapka | 2,3 až 8,5 pl (v závislosti na režimu tisku a rychlosti) |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 200 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 200 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 200 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 200 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 612 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1,4 cm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 650 / CZ102A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 650 / CZ102A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 650 / CZ102A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Deskjet Ink Advantage 2515 a 2515 e-All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 70 % |
| Rozsah skladovacích teplot
|
|