Ideální pro tisk dokumentů s ostrým černým textem a profesionálními obrázky – stránku za stránkou – rychlostí, pro kterou byla vaše tiskárna Samsung stvořena.
Originální toner Samsung tiskne výtisky s ostrými detaily a živými barvami. Dokonce i drobný vytištěný text je ostrý a dobře čitelný.
S živými barvami originálních tonerů HP budete tisknout působivější dokumenty pro lepší prezentaci vaší firmy.
Vždy používejte originální tonery Samsung, abyste se vyvarovali poškození tiskárny a jiných problémů.
Dosáhněte konzistentních výsledků ve vysoké kvalitě HP – při každém tisku a s každou kazetou.
Čipy, firmware a obaly s ochranou před neoprávněnou manipulací. To vše přispívá k bezpečnosti originálních kazet HP pro kancelářský tisk, na kterou myslíme od navrhování až po výrobu.[3]
Využívejte ostrý a čitelný tisk k plnění každodenních úkolů s kazetami HP určenými pro vaši tiskárnu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 35 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 606S |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 35 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 35000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uvedená výtěžnost je odhadovaná na základě 6% pokrytí. Skutečný počet stran může být ovlivněn provozním prostředím, intervalem tisku, grafikou, typem média a formátem média. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Název řady | MLT |
| Hardwarová kompatibilita | SCX-8030ND/8230NA/8040ND/8240NA |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
| Rozsah provozních teplot | 50 až 86 °F |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -4 až 104 °F |
| Barevný nebo černobílý | Black and white |
| Technologie tisku | Laser |
| Obsah balení | Tonerová kazeta |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 510 x 189 x 109 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Číslo produktu | MLT-K606S/ELS |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | SS805A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost balení | 2,68 kg |